08.00 до 19.00 год
Неділя - вихідний
Утеплюємо будинок керамзитобетонні блоки Львів
Керамзитобетонні блоки відрізняються високим рівнем теплозбереження, але будівлі з вищезазначених матеріалів часто вимагають додаткової теплоізоляції. Для вирішення проблеми необхідно усунути слабкі місця в теплозахисту, тому наступна стаття містить інформацію про варіанти поліпшення теплотехнічних якостей будівель з керамзитобетонних блоків.
Усунення містків холоду:
Укладання керамзитобетонних блоків
Складно знайти проект будівництва, який не має недоліків в теплоізоляції. Стандартними дефектами теплозбереження є частини конструкцій огорожі достатньої щільності і теплопропускной здатності, наприклад перев’язна арматура, перемички прорізів, шви та інше. На жаль, виправити недоліки шляхом усунення витікання тепла не вийти, але поетапне дотримання рад дозволить звести віддачу тепла до мінімальної позначки.
Перемички прорізів і армопоясу є основою проблемної теплоізоляції. Розташовуючись над радіаторами, віконними прорізами, під перекриттям, і маючи порожню структуру, здатні з легкістю передавати зібране тепло. Зменшити втрати тепла в кілька разів, можна, розділивши масив перепоною більш пористої структури.
З цього випливає, що краще відливати перемички з профільних лотків. Зробити перемички можна з керамзитобетонних конструкцій. У зв’язку з відсутністю конструкції з керамзитобетону, варто скористатися газобетонними лотками, або лотками з поризованої кераміки. Перемички або армопояс можна відлити з опалубки, попередньо переділ форму екструдованим пенополітеролом. Переділ необхідно здійснювати поздовжньо в двох місцях.
Іншим прикладом втрати тепла виступають зони стін, зроблені з повнотілих блоків. Відповідно до прийнятої технології, відкриті боку стін, окантовка прорізів, Т-образні врізки і кути кладуться безпустотнимі блоками. В результаті порушується процес теплообміну, оскільки безпустотние блоки краще передають тепло, ніж порожні. Наступним етапом буде неконтрольований зсув точки роси, що призведе до виникнення вогкості зовнішніх стін і внутрішніх кутів. Поділ рядів плитних полімерним матеріалом, в многорядовой двохблочний кладці, допоможе впоратися з подібною проблемою. При будівництві двоповерхових будівель, однорядну стіну краще утеплювати зовні, створюючи фасадну лопатку.
Усунення містків холоду грає не менш важливу роль у вирішенні проблеми з теплоізоляцією. Шви в кладці і заставна арматура досить швидко виводять тепло. Вирішити проблему можна шляхом заміни сталевої арматури на полімерну арматуру і приготування розчину, з додаванням воздухововлекающих речовин. Варто врахувати факт, що розмір керамзитобетонних блоків допускає накладання гранично тонкого шару сполучною кладки.
Нюанси скління будинку з керамзитобетонних блоків:
Для початку варто розібратися в розходженні керамзитобетонних і керамзитних блоків. Керамзитобетонний блок має низькою пористістю, тому використовується для закладки масиву несучого навантаження. Керамзитні блоки легші і використовуються для оперізування будівель.
Дворядна кладка сприяє реалізації багатьох задумів щодо теплозбереження. Наприклад, напуск 2,5-3 см зовнішньої кладки теплоізоляції в віконних отворах, посприяє більшій примикання віконної рами і мінімізує продув.
Висока пориста структура зовнішніх блоків може стати першопричиною конвекційного розсіювання тепла. Тому за допомогою гідроізолюючої мастики слід обробити зовнішні сторони прорізу з напуском на зовнішню поверхню стін по 20-25 сантиметрів. Решта моменти монтажу віконних конструкцій, що гарантують тривалу службу і фортеця монтажу, досить типові: пряме монтування через раму, товсті шви монтажної піни і опорні колодки.
Навісні системи вентиляція в будинку:
У порівнянні з поризованої керамікою, керамзитобетонні і керамзитні блоки відрізняються щільною структурою, що дозволяє використовувати анкерний і прямий монтаж. Монтаж підсистеми вентиляції фасаду можливий, оскільки зусилля відриву анкерного кріплення не менше 40 кг. Укладання керамзитобетонних блоків для утеплення дома\
Оскільки керамзитні блоки є добре паропроникними, це загрожує втратою тепла, так як утеплювач відволожиться.
При спробі не випускати пар зсередини і з-за накопичується волога, можна привести будівлю в непридатність. Вирішити проблему можна шляхом організації площі для продушіни у зовнішній поверхні стінки. Отвір роблять маленьким, а по фасаду прикріплюють дерев’яну рейку, що не дає утеплювача «прилипати» до стіни. Пароізоляція повинна мати обмежену пропускну здатність, що забезпечить повільну циркуляцію пари і рівномірну віддачу температури.
Технологія утеплення «мокрий фасад»:
Порівняно з арболіту, керамзитні блоки більш схильні до утримування вологи, так що повинні бути огороджені від погодних впливів. Якщо фасад і так досить утеплений, все одно варто виконати обробку шаром штукатурки для захисту. Подібний прийом допоможе змістити точку роси ближче до шару, який провітрюється. Подібний метод виправдає себе в повній мірі. Позбутися від появи конденсату і знизити кількість циклів заморозки допоможе шар полістиролу або поліуретанової ізоляції, товщиною до 5 см. За допомогою вищезгаданого прийому термін придатності споруди збільшиться на пару десятків років.
Шорсткість керамзитобетонних блоків забезпечує бездоганне склеювання з будь-клейовий сумішшю. Для тимчасової фіксації утеплювача використовуються тарілчасті дюбеля.
Автор статті
Облицювання будинку цеглою:
Зовнішній вигляд кладки з керамзитобетонних блоків вельми непривабливий. Обкладання будови поризованной керамікою або порожнистим цеглою дозволить поєднати декорування і теплоізоляцію. Подібна облицювання відкриває масу позитивних сторін, навіть якщо конструкція вже складається з несучого і утеплювального шару.
Перш за все, виходить будова, яке не потребує зовнішнього косметичного ремонту на найближчі десятиліття. Ще саман відмінно запобігає продувність. До того ж, перекриття будуть під надійним захистом.
Розділовий шар утеплення
За допомогою теплотехнічного розрахунку можна визначити тепловий опір стінок. У разі нестачі опору, варто відокремити несучу стіну від утеплювача за допомогою пористого синтетичного матеріалу, наприклад пенополистерола, піноскла або інших.
Для зв’язки шарів можна скористатися базальтової або полімерною сіткою. Плитний утеплювач розрізають смужками по 20 см і кладуть за допомогою розчину цементу з гранульованим наповнювачем. Альтернативним наповнювачем виступає шлак, піноскло, керамзит, але лише з використанням паробарьерной плівки.
Рубрики: Блог