08.00 до 19.00 год
Неділя - вихідний
Що краще – газоблоки або керамзитоблоки. Які переваги. Як зробити вибір?
В даний час нам часто доводиться стикатися з проблемою величезного розмаїття вибору будівельних матеріалів, що сприяє створенню певного роду труднощів. З одного боку, це добре – адже при наявності вибору можна знайти саме те, що підходить вам. Але з іншого боку, при достатку реклами та суперечливості інформації в різних джерелах, нескладно розгубитися і зробити помилку, яка обійдеться досить дорого.
Вибираючи матеріали для будівництва будинку, ми думаємо про декілька факторів – надійність, безпеку, ціна, експлуатаційні характеристики.
У чомусь матеріали будуть мати схожі властивості, в чимось відрізнятися. В якості ключової гідності легких бетонів виступають теплозахисні характеристики, які впливають на зниження витрат за опалення, що як ніколи актуально в умовах тотальної економії енергоносіїв і наших суворих зим.
Яким краще матеріалом скористатися: газоблоком або керамзитоблоком?
Керамзитобетон і газобетон, хоч і є відносно новими будівельними матеріалами в нашій країні, але вже заслужено завоювали лідируючі місця по продажах, адже вони мають ряд якостей, що вигідно відрізняють їх від шлакоблоку або цегли, наприклад. Але який з них краще? Перед здійсненням вибору між ними, слід чітко визначитися з характеристиками, якими вони володіють.
Обидва цих продукту входять в число різновидів легких бетонів, при цьому застосовуються вони в аналогічних сферах. Однак варто враховувати властиву керамзитобетону високу щільність і хороші показники конструктивної міцності. Але, він все ж, за власними теплоізоляційними якостями поступається газоблоку, тому на території північних регіонів країни вважають за краще користуватися для зведення будівель газосиликатом.
Вигода від використання газоблока
Кладка керамзитобетонних блоків проводиться виключно на розчин. Застосування ж клейового розчину доцільно при укладанні саме газоблоків. Його товщина повинна досягати 2-3 мм. Ступінь теплового захисту газосиликата висока, завдяки чому, і вартість квадратного метра кладки даного матеріалу нижче ціни на керамзитобетон – цьому сприяє зменшення товщини стін. Крім цього, відпадає потреба в здійсненні оздоблювальних робіт, і якщо ви змушені рахуватися з обмеженим бюджетом, то краще скористатися газосилікатом.
Крім усього іншого, в процесі будівництва з застосуванням тонкошарової кладки, найкраще застосовувати саме цей матеріал. Однак при використанні цементного розчину, перевага віддається зазвичай керамзитобетону. З метою досягнення однаковою мірою теплопровідності, керамзитобетонну стіну необхідно робити товстішу виконаної з газобетонних блоків стіни приблизно в два рази.
Характеристики керамзитобетону ( керамзитні блоки )
Продукт цей представлений у формі легкої суміші, в складі якої міститься керамзит, бетон і пісок. Керамзитний блок володіє непоганими несучими і теплозвукоізоляційними якостями. Однак в залежності від частки змісту керамзиту може володіти гіршою в порівнянні з ячестим бетоном теплопровідністю. Крім того даний будівельний продукт має такі властивості:
- Потреба у великій кількості розчину для кладки;
- Висока швидкість монтажу і можливість використовувати більш дешеву робочу силу;
- Непогані теплоізоляційні якості при дотриманні технології;
- Здатність пропускати повітря, що позитивно позначається на мікрокліматі усередині приміщення;
- Міцність конструкцій і непогані несучі якості;
- Відсутність потреби в додатковому догляді.
Керамзитобетонні блоки з кожним роком перетворюються у все менш затребовану продукцію. Все більше людей довіряють новим технологіям будівництва і гідно оцінюють експлуатаційні характеристики газоблоку. Навіть цегла в порівнянні з керамзитобетонними блоками зміцнює свої позиції. Адже їх вартість нижче, кладка здійснюється легше, а проведення всієї роботи відбувається значно швидше. Звичайно, купувати матеріал бажано у перевірених виробників, що стане гарантією забезпечення високоякісного товару.
Переваги газоблоків
Газоблок має свої достоїнства:
- Низька теплопровідність, що сприяє суттєвій економії на товщині стін;
- Зниження показника теплопровідності, якщо кладка виконується за допомогою використання тонкого шару клею;
- Легка обробка, відповідно, кладка не викликає складнощів;
- Відсутність потреби у виконанні штукатурки при проведенні внутрішньої обробки;
- Міцність стикування блоків між собою;
«Розмірний ряд» даних блоків дозволяє задовольнити будь-які задуми і не переплачувати там, де немає необхідності встановлювати товсті стіни.
Для холодних регіонів
Якщо займатися будівництвом в місцевості, де холодна погода стоїть більшу частину року, тоді краще віддати перевагу керамзитобетону. Плюси застосування керамзитобетону:
- хороші показники міцності;
- надійність стін;
- самостійне будівництво обходиться значно дешевше;
- малу вагу блоків;
- пожежна безпека.
Висновки
Однозначну відповідь щодо вибору найбільш оптимального варіанту матеріалу відсутній. Слідуючи вищеописаним характеристикам, можна відзначити наявність переваг і недоліків використання обох продуктів. Але обидва вони, як не можна краще придатні для роботи в самостійному порядку, тому і придбали вони таку велику популярність.
У будь-якому випадку, перед покупкою потрібно оцінити ряд параметрів – кліматичні умови, величину бюджету, побажання по внутрішній і зовнішній обробці будинку, проект будинку, вага даху і так далі. Якщо навіть після отриманої інформації ви сумніваєтеся у виборі, то краще за все звернутися за консультацією до професіоналів-будівельників і виробникам цих товарів. Не забувайте перевіряти сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки на товар перед придбанням будматеріалів.
Газоблоки Львів ціни тут https://gazobloki.lviv.ua/product-category/gazoblok_gazobeton_lviv/
Рубрики: Блог