Категорії товарів
Кошик

Ремонт в квартирі взимку: про плюси і мінуси

Можливість проведення ремонтних робіт в зимовий час цікавить багатьох. І дуже часто на форумах, присвячених ремонту і будівництва, існує думка про небажаність подібних експериментів. Давайте спробуємо розібратися в перевагах і недоліках ремонту взимку.

Про переваги

Ремонт взимку – кращий спосіб заощадити кошти не тільки на матеріали, але і на послуги. Вартість ремонту коливається в залежності від сезону, адже саме літо вважається традиційним порою року для проведення подібних робіт. Причиною тому часто є сплеск активності відпусток і наявність часу, яке можна приділити ремонту, а разом з тим – можливість переїхати за місто на період проведення гучних та великих робіт.

З досвіду проведення ремонтних робіт взимку, витрати можна скоротити до 10%. А при великому обсязі запланованих робіт в результаті ви отримаєте чималу вигоду для сімейного бюджету. Приємне доповнення – відсутність ажіотажу в строймагазінах і цікаві акції на багато категорій товарів. Зокрема, хороший вибір – установка кондиціонерів взимку. Вартість самого обладнання значно знижена, послуги установників коштують дешевше, а увага до клієнта – максимальне.

Також існує думка, що штукатурні і шпаклювальні склади особливо добре лягають саме в зимовий час. Частково це правда, адже завдяки опаленню в квартирах повітря стає суші. Проте, зовсім необов’язково результат буде гірше влітку: широкий асортимент сучасних матеріалів дозволяє вибрати таку суміш, яка добре ляже при будь-якої вологості або температури.

На що звернути увагу

Існує думка, що певні матеріали змінюють властивості в умовах холоду, під снігом або дощем. Безумовно, це так. Але ця проблема стосується переважно зовнішніх робіт. Якщо ж мова йде про ремонт в чотирьох стінах, його можна здійснювати в будь-який час року.

Не варто боятися ремонту вікон, зокрема, якщо справа стосується герметизації і утеплення. Однак до заміни вікон варто ставитися з обережністю, якщо в приміщенні також проводяться чутливі до температурного режиму види робіт. До їх числа відносяться, наприклад, пристрій нової стяжки, поклейка шпалер, фарбування стелі або стін.

Наприклад, при виконанні цементно-піщаної стяжки наносити склад можна тільки на поверхню температурою не менше + 5 ° С, а її висихання займає більше часу. Негативні температури негативно позначаються і на стані водно-дисперсійних фарб, однак їм завжди можна знайти заміну серед зимових аналогів. Тому, щоб уникнути неприємних сюрпризів важливо відповідально поставитися до температурного режиму квартири (приміщення повинно бути опалювальне), вибору будматеріалів і магазинів з належними умовами зберігання в складських приміщеннях.

Незважаючи на те, що зима була б ідеальним сезоном для заміни радіаторів зважаючи на можливість відразу ж перевірити якість роботи (з’єднання труб), проводити цю процедуру все-таки краще поза опалювальним сезоном. Причина очевидна: навряд чи ваші сусіди будуть раді перекритою подачі опалення в зв’язку з тим, що ви вирішили замінити батареї.

В цілому, відповідаючи на питання, чи варто робити ремонт квартири в холодну пору року, ми з упевненістю скажемо: варто! Важливо тільки поставитися до цього процесу з усією відповідальністю і розумінням існуючих нюансів. Допомогти вам в цьому зможуть кваліфіковані фахівці, які дозволять вам переконатися: в ремонті взимку немає нічого надскладного чи неможливого!

Рубрики: Блог
Замовити, ціни, доставка