08.00 до 19.00 год
Неділя - вихідний
Процес будівництва: будинок ручної рубки.
Сімейний затишок багато в чому залежить від того, як побудований будинок і з чого. Будинок з натурального масиву – відмінний варіант, кіт цінує якість і довговічність. Незважаючи на вартість такого будинку, все ж ви економите на деяких деталях – внутрішнє оздоблення стін (вона взагалі вам не буде потрібно), а також такий будинок буде служити вірою і правдою не одне покоління.
Для того щоб ваш будинок став саме таким, слід звертатися до перевірених майстрам. Наша будівельна компанія пропонує свої послуги зі зведення будинків з кедра, сосни, модрини. Ми пропонуємо створити неповторну фортецю для вашої родини за доступними цінами, використовуючи технологію предків в синтезі з сучасними розробками.
Етапи будівництва.
Першим етапом по будівництву будинку ручної рубки, як і будь-якого іншого, полягає в ретельному вивченні грунту і місцевості в цілому. З огляду на ці особливості, фахівець вирішує, який фундамент буде найбільш актуальне – стрічковий, стовпчастий, плитний або фундамент.
Підготовка дерева також повинна проходити під чітким контролем фахівців. Дерево ні в якому разі не повинно мати гнилі, грибка або тріщин, а бути максимально прямим і здоровим. Обробка колод – це ще один важливий етап. Він визначає міцність і довговічність майбутнього будинку, а також його естетичність. Тут можна виділити кілька видів обробки колод:
За допомогою скобелі;
За допомогою електрорубанка.
Після того, як дерево буде оброблено, слід етап збірки зрубу. В першу чергу ставлять зруб, покривають його чорновий покрівлею. Після покриття дерево повинно вистояти протягом декількох років.
При будівництві будинку спочатку встановлюють нижній вінець. Робиться це обов’язково в горизонтальному положенні, згідно з формою фундаменту. Для з’єднання сусідніх вінців круглого або квадратно профілю використовують такий процес як шкантовка.
Способи з’єднання бруса.
Всі способи з’єднання і кладки зрубу відомі за часів Перуна. Саме з тих давніх часів прийшли в сучасність технології будівництва будинку з натурального масиву. Давайте розглянемо детальніше всі варіанти кладки:
Найдавніший і найпростіший метод «в чашу». При цьому є три його варіанти – курдюк, в полдерева або у вигляді заоваленной гребеня.
«Охлопьев» або інша назва «Сибірська чаша»;
«У охряп»;
«У лапу».
Що стосується способів з’єднання бруса, то і їх є кілька видів – «в обло», «в лапу» і «ластівчин хвіст». Для візуалізації на нашому сайті ви можете переглянути всі варіанти і вибрати один вподобаний для своєї сім’ї. У тому випадку, якщо ви не знаєте на якому варіанті зупинитися, тоді наші фахівці допоможуть зробити вибір.




