08.00 до 19.00 год
Неділя - вихідний
Комірчастий бетон: способи отримання
Комірчастий бетон є різновидом легкого бетону і буває теплоізоляційним, конструкційним і конструкційно-теплоізоляційним. До складу пористих бетонів входять скорозшивач (цемент, вапно або гіпс), кремнеземний заповнювач (пісок кварцовий, шлак, зола від згорілого вугілля) і вода. Отримують газобетон механічним шляхом і хімічним.
Механічний спосіб
Механічним способом отримують пінобетон. Для цього в бетонну суміш додається заздалегідь заготовлена в піногенераторі піна і всі компоненти перемішуються в міксері (пінобетонозмішувач). У процесі перемішування в масі розчину утворюються невеликі закриті повітряні бульбашки, завдяки чому щільність бетону зменшується і він стає легше. Далі пінобетонна суміш розливається у форми і твердне в природних умовах.
Стійка піна є ключовим елементом у виробництві пінобетону. Вона виготовляється за допомогою простого генератора спінювання, де змішується повітря, вода і піноутвроюючі хімічні речовини (складається на 95% з повітря). Виробництво пінобетону є досить простим процесом з малими капітальними витратами. Блоки з пінобетону мають малу вагу, мають низьку теплопровідність і низькою вартістю. Застосовується пінобетон у вигляді стінових блоків і панелей, підлогових і покрівельних стяжок, для основ доріг, заповнення пустот і в багатьох інших додатках.
Хімічний спосіб отримання
Хімічним способом отримують газобетон при змішуванні цементу, піску, води, вапна з певною (невеликою) кількістю алюмінієвої пудри (або порошкоподібного цинку).
Остання вступає в хімічну реакцію з негашеним вапном, з суспензії виділяється велика кількість газоподібного водню, вона спучується, в кілька разів збільшується в об’ємі і набуває клітинну структуру. Напівзавмерлу суміш розрізають на блоки, які надходять в автоклави, де тверднуть при високій температурі (190 ° С) і тиску.
Процес виробництва автоклавного газобетону складний, обладнання габаритне і дороге, тому він дорожче пінобетону. Зате автоклавний газобетон на порядок міцніше пінобетону. Це міцний, морозостійкий, стійкий до вогню будівельний матеріал, що є ключовим фактором при виборі матеріалу для будівництва. Він легко пиляється, свердлиться, використовується при будівництві монолітних будинків від економ до бізнес класу, призначених для постійного проживання.
Переваги газобетонних блоків
Комірчана структура бетонів характеризується низьким водопоглинанням і теплопровідністю, хорошою теплоізоляцією, вогнестійкістю (його компоненти мінерального походження), малою вагою.
Геометрична точність розмірів блоків з пористого бетону дозволяє укладати їх з клеєм, а не на розчин, робити тоншу зовнішню і внутрішню штукатурку. У будинках з пористого бетону на третину знижуються витрати на опалення. Будинки довговічні, екологічні.
Рубрики: Блог