08.00 до 19.00 год
Неділя - вихідний
газоблоки епіцентр львів
Не дивлячись на те, що газоблоки і газосиликатні блоки два різних матеріалу, вони мають дуже схожі властивості і велика частина виробленого на території України продукту, є газобетоном. Тому ми будемо розглядати їх разом. Почнемо, як завжди, з вартості. Спочатку визначимося з фундаментом. Однією з характерних особливостей газоблоків, є низький коефіцієнт деформації. Це означає, що при найменших рухах грунтів вони тріскаються. Міцність тут нічого не змінює. Тому фундамент повинен бути досить потужним, хоча цілком достатньо стрічкового фундаменту. Могутніше будується тільки фундамент цегляних або бетонних будинків (все-таки газобетон набагато легше).
Далі монтаж самої стіни. Блоки з газобетону або газосилікату великі і, як правило, стіна кладеться в один блок, наприклад, розміром 600 * 375 * 250. Це, звичайно, набагато більше, ніж традиційна кладка з будівельної цегли (ми не розглядаємо теплу кераміку), тому, роботи коштують дешевше.
Газосиликатні блоки Львів в Епіцентрі мають дуже точну геометрію, тому кладуться на клей, що теж зменшує вартість робіт і матеріалів.
Правда, є і особливості, які роблять цю конструкцію трохи дорожче:
Газосилікатний блок не можна залишати без захисту від вологи. Гідрофобізуючі просочення під штукатурку – уможливлять процес регулювання вологи в будинку, за рахунок збереження паропроникності, хоча це серйозно ускладнить обмін вологи. В ідеалі потрібна примусова вентиляція. Щоб уберегти стіни від вогкості і зберегти їх можливість до влагообмену, не дозволяючи при цьому вбирати надлишки рідини з атмосфери, стіни часто обкладають цеглою.
При цьому треба не забувати про необхідність створення продухов, або вентильованого зазору між стінами з газосилікату і цегли. Інакше паропроникність конструкції буде порушена. Прив’язка ж тонкої цегляної стіни до нещільного газобетону – це додаткові витрати на дорогі анкера.
Щоб покласти залізобетонні плити на газоблок доведеться робити цегляну або бетонну обв’язку. Вона потрібна і для збереження щільності конструкції.
Підсумувавши все вищесказане, можна хоча і з натяжкою, але визнати газобетон одним з найдешевших матеріалів. Однак, як видно з написаного вище, потрібне ретельне опрацювання питання будівництва будинку з газобетону, або спроба заощадити може дорого обійтися в самому найближчому майбутньому. 9 балів.
За часом будівництва газосиликат або газобетон дуже зручний матеріал. Кладка відбувається швидко.
Після завершення робіт при досить потужному фундаменті і порівняльної легкості конструкції будова, швидше за все, не дасть серйозних усадок, на відміну від пінобетону, який схильний до усихання. Можна буде майже відразу приступити до обробки.
Процес гідрофобізації або облицювання цеглою, теж досить нескладний. Швидше – тільки будівництво блочних будинків. Нагадаємо, що мова йде про будівництво капітального двоповерхового будинку. Побудувати гостьовий одноповерховий будиночок швидше і дешевше буде з дерева. 9-10 балів.
По довговічності, показання такого будинку досить середні. Як заявляють виробники, будинок може стояти без серйозного збитку років 80-100, але тому що матеріал цей досить новий, то перевірити це складно. Можна лише впевнено заявити, що він програє по цим параметрам не тільки будинкам з цегли та бетону, але і вдома з пінобетону теж. 7 балів.
Хотілося б ще раз нагадати нашим читачам, що ми не ставили за мету статті дати докладні вказівки і точні розрахунки по будівництву будинку. В наслідок ми плануємо розмістити на нашому сайті кошторису будівництва будинків з різних матеріалів, взявши за основу будівництво в МО, 150м2 площі, 2-а поверху і зведення будинку під внутрішню обробку. Метою цих статей є бажання звернути увагу новачків на деякі приховані витрати при будівництві. Далі – самі!
Зручність експлуатації, остання категорія в якій ми порівнюємо будинку. Ми вважаємо, що будинок з газобетону, будова екологічно чисте (майже як пінобетон), його зручно штробить, забивати в нього цвяхи і.т.д. Правда якісь важкі речі доведеться вести мовлення із застосуванням спеціальних анкерів, але таких предметів в будинку, як правило, не так багато. Плазма, пара колонок. Картинок і дрібничок, зазвичай набагато більше.
При правильно побудованому, спочатку, будинку ремонтувати його доведеться не часто, може гідрофобізацію освіжати раз в три роки … Мікроклімат в такому будинку здоровий. Витрати на опалення мінімальні (газобетонні і газосиликатні блоки хороший теплоізолятор і будинок швидко прогрівається і погано віддає тепло назовні). Звукоізоляція, навіть без додаткової, цілком достатня. Отже, тверді 7-м балів, за нашою 10-бальною шкалою!
https://gazobloki.lviv.ua/product-category/gazoblok_gazobeton_lviv/