Категорії товарів
Кошик

Фундамент для будинку з газобетону: який вибрати?

Газобетон – один з найпопулярніших будматеріалів на приватних будівельних майданчиках. Ці штучні пористі кам’яні блоки виробляються з екологічно безпечних матеріалів – високоякісного цементу, піску і води з додаванням газообразователей.
Блоки з газобетону – міцні і легкі, проте до пристрою фундаментного підстави під газоблочні будівлю слід підходити з усією відповідальністю. Адже грамотно спроектований і правильно побудований фундамент – запорука надійності і довговічності вашого будинку.
Види фундаментів для газобетонних будинків
• Мелкозаглубленний фундамент стрічкового типу
• заглиблений стрічковий фундаментне підставу
• Пальово-ростверкових фундаментна конструкція
• Монолітна армована плита
Основоположні чинники при виборі типу фундаменту
• Грунтонесущая здатність
• Найбільша глибина, на яку промерзає грунт
• Глибина залягання верхньої межі водоносних шарів
Який би тип фундаментного підстави ви не використали, перед кладкою стін необхідно виконати якісну гідроізоляцію. Стіни з газобетонних блоків потрібно армувати, а під міжповерхові перекриття споруджувати армопояс.
Мелкозаглубленних стрічкове підстава Фундамент для будинку з газобетону: який вибрати?

На нізкопучіністих грунтах для будівлі з газобетонних блоків підходить мелкозаглубленних стрічкова фундаментна конструкція. Це найпростіший і недорогий вид фундаментного підстави. Його можна легко виконати своїми руками. Глибина монтажу конструкції – приблизно 0.7 глибини, на яку промерзає грунт на ділянці. Небажано використовувати мелкозаглубленних фундаментну базу під спорудження з довгими стінами.
Стрічковий фундамент заглибленого типу Фундамент для будинку з газобетону: який вибрати?

Если на участке пучинистые грунты или в проекте дома предусмотрено подвальное или полуподвальное помещение, для дома из газобетоноблоков потребуется заглубленный ленточный фундамент. Его глубина должна на 10-20 см превосходить глубину, на которую промерзает почва в данном климатическом регионе.

Заглубленное ленточное фундаментное основание – самый популярный тип фундаментов для зданий из газобетонных блоков. Заглубленное основание обладает наилучшим соотношением стоимости и физико-механических характеристик.

Свайная фундаментная конструкция с монолитным ростверком

Фундамент для будинку з газобетону: який вибрати?

Фундамент із забивних паль – це можливість побудувати будинок з газобетону на високопучіністих грунтах або грунтах з низькою поверхневою щільністю. Таку базу найчастіше використовують при глибокому заляганні малосжімаемим грунтів.
Перший етап обуустройства фундаменту свайно-ростверкових типу – установка паль. При будівництві приватних котеджів найчастіше застосовують палі гвинтові з металу або буронабивні із залізобетону.
Гвинтові варіанти – це сталеві труби з лопатями або витками. Вони вгвинчуються в грунт руками при незначній глибині монтажу або з використанням спеціальних машин. Після установки гвинтові палі заповнюються бетоном.
Для монтажу буронабивних паль буряться спеціальні свердловини під захистом обсадних труб. В кожну свердловину встановлюють каркас з арматури, після чого роблять бетонування.
Другий етап – установка монолітного залізобетонного ростверку на оголовках паль. Це дозволяє отримати жорстку міцну конструкцію.Недостаток свайно-ростверкового фундамента – неустойчивость к горизонтальным сдвигам почвы. Кроме того, при строительстве необходимо быть уверенным, что все сваи опираются на прочный грунт.

Монолитные фундаментные плиты

Фундамент для будинку з газобетону: який вибрати?

Монолітний плитний армований фундамент під всім будинком – це універсальний варіант для будинку з газобетонного матеріалу, який підходить для всіх типів грунтів, незалежно від рівня їх сдимистості, глибини промерзання і висоти грунтових вод.
Монолітна залізобетонна плита заливається на гравійно-піщаному підставі, попередньо накритою геотекстилем, поліетиленовою плівкою або іншим гідроізоляційним рулонним матеріалом. Висота плити, її заглиблення та інші параметри такого фундаменту повинні прораховувати фахівці, вони залежать від геології ділянки.
Перед заливанням монолітної плити обов’язково облаштовується в’язаний каркас з арматури з ребристою поверхнею. Арматурний каркас дозволить досягти найкращої міцності фундаментного підстави.
Монолітна плита володіє високою просторовою жорсткістю і переносить пученіє грунтів без шкоди для будівлі. Однак монолітний плитний фундамент – найдорожчий тип фундаментної конструкції, на його пристрій потрібно найбільше будматеріалів і трудовитрат, а також часу.
Такий фундамент – серйозне навантаження на бюджет, тому його облаштування доцільно лише в тому випадку, коли не можна використовувати інші типи фундаментних підстав через особливості ґрунту на ділянці.

Рубрики: Блог
Замовити, ціни, доставка