08.00 до 19.00 год
Неділя - вихідний
Чим штукатурити газоблоки зовні?
Рівень довіри забудовників до газобетонним будівельних матеріалів підвищується з кожним роком. У характеристиках цих матеріалів високо цінується ефективне теплозбереження і шумопоглинання, паропроникність, можливість клейовий кладки, мінімальна усадка і доступна вартість.
У приватному будівництві з однаковим успіхом використовується стандартний і автоклавний газобетон. Купити дешево володіють подібними властивостями керамоблоки неможливо, тому для реалізації бюджетних проектів перевагу все частіше віддається доступною за вартістю газобетонной продукції.
У піно і газоблочні асортименті окрему категорію складають блоки газосиликатні. Ціна за м3 від вартості стандартного матеріалу істотно не відрізняється. Незважаючи на заміну цементного в’яжучого дешевшою вапном, газосилікати залишилися в своїй ціновій категорії з-за підвищеної вартості паротеплового обробки.
Лідери вітчизняного газоблочні ринку
У переліку явних фаворитів – відповідний будівельним, теплозвукоізоляційним і екологічним стандартам газобетон ЕКО . Розміри блоків марки Д600 варіюються в межах від 75 до 500 мм, що дозволяє підібрати оптимальну товщину стін і внутрішніх перегородок відповідно до кліматом регіону і проектним рівнем шумопоглинання.
За монтажним і експлуатаційним характеристикам імпортним моделям не поступається вітчизняний газоблоки матеріал . Купити оптом необхідну кількість матеріалу обійдеться значно дешевше, хоча і роздрібні ціни знаходяться в бюджетному сегменті.
Асортимент газоблоків включає в себе стандартні вироби, а також моделі з пазогребневими сполуками і захопленнями. Налагоджено виробництво будівельних елементів, що дозволяють істотно підвищити продуктивність монтажу блокових конструкцій різної складності.
Штукатурний варіант зовнішньої і внутрішньої обробки газоблоків
Завдяки паропроникності газобетонних фасадних стін, в житлових приміщеннях формується мікроклімат, по комфортності не поступається якістю повітря в дерев’яних будинках.
При виборі внутрішньої і зовнішньої обробки перевагою користуються матеріали, які не блокуватимуть в стінах природний газообмін.
У найпростішому варіанті – це Поризована паропроницаемая штукатурка, яка надходить на будівельний ринок у вигляді сухих будівельних сумішей. Рівні газоблочні стіни, зведені методом клейовий кладки, у вирівнюванні не потребують. Економічна витрата фінішної штукатурки визначається товщиною шару від 3 до 5 мм.
Точне і послідовне виконання всіх рекомендацій технології дозволить штукатурному захисному декору при маловитратних догляді повністю виробити призначений 30-річний ресурс.
Самостійно приготувати штукатурний розчин з ідентичними характеристиками неможливо, оскільки багато мінеральні і полімерні компоненти у вільному продажі відсутні. Також виробниками фірмових сумішей не розголошується їх повна рецептура.
Інші, різні за вартістю, складності монтажу і довговічності варіанти фасадної обробки представлені кількома видами сайдингом і атмосферостійких захисно-декоративних панелей.
Штукатурні та панельні фасадні облицювання надають широкий вибір колірних і фактурних рішень. Зокрема, є вдалі імітації зовнішнього вигляду обробної деревини, природного каменю або старовинної цегляної кладки.
Рубрики: Газоблоки Львів