Категорії товарів
Кошик

Цементна стяжка на основі керамзиту для міцного утеплення підлоги

Якщо вам необхідний тепла підлога з хорошою звукоізоляцією, але при цьому він постійно піддається високим навантаженням (наприклад, офісне приміщення), то цементна стяжка на основі керамзиту – це оптимальне рішення.
Головна відмінність керамзитовою цементної стяжки від звичайної цементно-піщаної в тому, що замість кварцового піску, що має велику насипну щільність (1600 кг / м³) та високу теплопровідність (0,93 Вт / м · ° С) використовується керамзитовий з насипною щільністю 400-450 кг / м³ і теплопровідністю 0,1 Вт / м · ° С. Це означає, що така стяжка буде в кілька разів тепліше і легше.

Властивості цементної стяжки на основі керамзиту:
Легкість – середня щільність 720 кг / м³.
Низька теплопровідність – коефіцієнт теплопровідності 0,18 Вт / м · ° С.
Висока міцність – М35.
Відмінна морозостійкість – F 50.
Висока шумоізоляція.
Екологічна чистота.

Області застосування цементної стяжки на основі керамзиту:

1) Для вирівнювання і поліпшення тепло- і звукоізоляційних властивостей статі.
2) При ремонті старих будівель з обмеженою несучою здатністю, що вимагають зниженої навантаження на фундамент і несучі конструкції.
3) В якості основи під укладку керамічної і кам’яної плитки по дерев’яним полам.
4) Для влаштування вимощення і доріжок.

Рекомендації щодо застосування
Процес застосування включає три етапи:

1. Підготовка поверхні підстави.
Перед нанесенням розчину з поверхні основи необхідно видалити всі елементи старого покриття, а також пил, масляні плями та інші речовини, що ослабляють міцність зчеплення суміші з основою. На сухе, підготовлену основу за 6 годин нанести ґрунтовку для підвищення растекаемости розчину, зменшення зневоднення і появи пухирців повітря на поверхні. Сильно вбираючі поверхні слід грунтувати 2 рази. По периметру планованої заливки стяжки слід прокласти крайову стрічку, відповідну товщині шару, що вирівнює.

2. Приготування розчину.
Для приготування розчину потрібно 3 частини керамзиту і 1 частина цементу (наприклад, 200 кг керамзиту, 150 кг керамзитового піску і 50 кг цементу).
У суху суміш потрібно додати води з розрахунку 3 л на 10 л сухої суміші і перемішати до утворення однорідної маси. Змішування виробляють в бетономішалці або ручним міксером. Розчин необхідно витримати 5 хвилин і потім повторно перемішати. Після цього він готовий до застосування і зберігає свої властивості протягом 50 хвилин.
Для поліпшення пластичних властивостей допускається введення в суміш емульсії ПВА (0,01 частина від маси цементу). Інші традиційні пластифікатори неефективні.

Увага! Не допускайте передозування води, тому що надлишок води послаблює міцність вирівняною поверхні і уповільнює процес висихання. Слід використовувати чисті ємності та чисту воду.

3. Установка маяків.
На стіні за допомогою лазерного рівня відзначаємо фломастером рівень стяжки. Якщо підлога рівний і товщина стяжки всюди рівна, то маяки можна закріпити безпосередньо на підставу. Якщо ж підлога має перепади, маяки необхідно зафіксувати за допомогою цементного або гіпсового розчину по вже відбитому рівню. Тобто там, де рівень підлоги опускається, маяк потрібно підняти і закріпити за допомогою розчину так, щоб він відповідав рівню, зазначеному на стінах. Для висихання розчину потрібно кілька годин, після чого можна приступити до подальших робіт.
Рекомендована відстань між маяками – 1,5 м.

  1. Нанесення розчину.
    Приготований розчин викладається на підставу шаром від 40 до 100 мм і розподіляється по поверхні за допомогою раклі або правила. Для видалення повітряних бульбашок поверхню свежеуложенного розчину можна прокатати голчастим валиком. Через 24 години в стягуванні рекомендується прорізати деформаційні шви.
    Укладений розчин слід захищати від надто швидкого висихання і від впливу прямих сонячних променів, особливо при укладанні і протягом перших 2 днів. Температура основи повинна бути не нижче +5 і не вище + 30 ° С. Ходити по покриттю рекомендується не раніше, ніж через 12 годин після завершення всіх робіт. Підлогове покриття можна укладати через 20-30 днів (в залежності від товщини шару і умов висихання).
    При укладанні лінолеуму, ковроліну, ламінату, паркету або коркові покриття поверхню рекомендується додатково вирівняти фінішним складом.

    Витрата сухої суміші становить 40 кг / м² (при товщині шару 40 мм).

    Налив стяжки підлоги на основі керамзиту це:
    1) Збільшення теплоізоляційних властивостей статі.
    2) Додаткова звукоізоляція для більш комфортного проживання.
    3) Міцне, рівній підлозі високими експлуатаційними характеристиками.
    4) Знижена навантаження на фундамент.

Рубрики: Блог
Замовити, ціни, доставка